Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékötleteket keresek a...

Ajándékötleteket keresek a férjem születésnapjára, van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Sosem veszünk bolti dolgokat, nem tartjuk értékesnek. Kézzel készített, kreatív ajándékokban gondolkodunk, minimális eszközigénnyel. Múltkor romantikus, zenés videót kapott az évfordulónkra, megkönnyezte, nagyon tetszett neki. Alapvetően romantikus beállítottságú. Most nem szeretném ismételni önmagam, van valami más, kevés eszközt igénylő, kreatív ötletetek? Mindent örömmel fogadok :)

2013. szept. 23. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
masszás olaj ,és te masszirozd át romatikus környezetet csinálj hozzá otthon ..
2013. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :) :) :) köszi a tippet! :)
2013. szept. 23. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Varrtam neki egy védő huzatot a billentyűsére, imádja, ráadásul különösen jól sikerült. Nevét ráhímeztem...stb
2013. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Én ilyenkor "álomestét" csinálok.


Hazaér, a kedvence a vacsora, teljesítem minden kívánságát stb.


Ő meg egy napig a szolgám lesz (ha hétvégére esik). Ha kérem, ágyba hozza a reggelit, ő süt, főz, elszalad a boltba nekem azért amit megkínálok, készített már 50 db-os kártyákat is, amiket beválthattam. (pl. 20 perc masszázs, táncol nekem, énekel bármikor, kötelezhetem egy vicc elmondására, stb.) Nagyon humoros az egész nap.

2013. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egyszer névnapjára 2 koncertjegyet vettem a kedvenc zenekarára, nagyon örült.
2013. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tacnos lanyt es sponglit k?
2013. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!