Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 13 éves pasimnak...

Mit vegyek a 13 éves pasimnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
13 éves januárban a pasim és vmivel meg kell lepnem kb. 3000 Ft alatt kell lennie de mégis nagyon jó dolognak, mert Ő is ékszereket meg virágot vett nekem szülinapomra !! 12/L

2013. okt. 31. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pasi? Nem inkább a kisfiú barátod? Attól nem lesz a pasid, mert megpusziltad meg megfogtad a kezét... Vagyél neki társasjátékot...
2013. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Ezek nem pusziszkodnak, hanem már rendes aktív nemi életet élnek... -.-"
2013. nov. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek. Én is utálom azokat a kifejezéseket, hogy pasi/pasizás, csaj/csajozás, illetve "járás". De. Jómagam is (muszáj használnom bocsi) járok valakivel. A tanulmányi eredményeim kiválóak maradtak. Nem mondom hogy neki is (nem színötös. tanuló), de nem rosszabodtak. Igen, vannak szülei. De én is vagyok. És bunkóságnak gondolom
2013. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Ne foglalkozz a sok okoskodóval!!

Kérd meg a barátait ,hogy derítség ki,mit szeretne szülinapjára.

2013. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

off: :DDDDDD áááááááá :DDDDDDD


on: figurás toll, közös kép, csoki, vannak ilyen bőr karkötők ha szereti, kedvenc együtteséről valami emléktárgy

13 évesen még a bögre is meg van engedve

2013. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
menjetek el a játszó térre játszani
2013. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Vegyél neki óvszert, és ha még 5-6 év múlva is egy pár lesztek, akkor közösen ki is próbálhatjátok, hogy mire való? :)
2013. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szidásokat amúgy nem rontottam a tanulásomon mert kitünő vagyok !!
2013. nov. 16. 12:32
 19/21 anonim ***** válasza:

Khm...13 vagyok és csajom nem volt (fiú vagyok) :D lett volna "jelentkező" de inkább hagytam h ne tegyek ki ilyen kérdést!


Am ha már "pasi" akkor férfinek is mondható. Vegyél neki egy üveg Jack Danniellst és huzzon le pár felest. Ha bírja akkor "pasi". Ha az első kortyot nem bírja akkor még csak egy kisfiú!


Vegyél neki egy plüssmacit b*zdmeg....

2013. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
szerintem te egy bödös k....a vagy pasi 12 évesen vegyél neki kotont
2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!