Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vannak olyan huszonévesek,...

Vannak olyan huszonévesek, akik nem ünneplik meg a születésnapjukat? Nincs torta és bulizás se.

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam bulizás nincs, sosem bulizok - nem szeretem.

Torta úgy szokott lenni, hogy cukrászdába megyünk.

28/N

2013. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van amikor nem bulizunk, mert baráti társaság félig kőbrutál bulizás, másik fele meg barátnőzős, és van amikor nehéz összeegyeztetni. Nem szeretem a szülinapokat, szeretnék ennyi idős maradni (20 körül), de az élet nem kívánság műsor. :D
2013. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én nem nagyon szoktam. Máséra szívesen elmegyek, meg ajándékot is veszek, szal nem vagyok sz.nap ellenes, csak valahogy mindig elmarad, meg most sztem annyira nem nagy dolog, hogy én azért húszasokat dobjak ki helybérlésre, tortára, meg hat karton Johnny Walkerre.


24/f

2013. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én sem szoktam.
2013. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem pont mostanában volt.Ahogy idősödöm egyre jobban nem érdekel.Persze felköszöntenek és barátoktól kapok ajándékot,de vannak fontosabb dolgok is.Amit meg akarok venni azt év közben is megtudom,sőt bulizni is bármikor elmehetek,éppen ezért nincs se torta se bulizás.A 18.születésnap persze nekem is mint mindenkinek fontos és addig nekem is fontos volt a buli,torta de utána szép lassan nem.


Amúgy szerintem nem az a fontos hogy buli meg torta,hanem az hogy ezen a napon az ünnepelt azt tegye ami a számára a legfontosabb,amit szeretne.Ha épp fáradt és pihenni szeretne pihenjen,ha lazítani akar a barátaival bulizzon.stb


26/N

2013. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van. Én 25/F. Soha nem ünnepeltem, nem is akartam. Nem azért mert nem vagyok party arc, vagy nem lenne jó buli, csak nincs rá igényem. Nem érzem hogy kimaradtam volna valamiből és nem is baj hogy legalább 1 nap van az évben, ami ugy sül el ahogy szeretném.
2013. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!