Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A sógornőm 50-es szülinapjára...

A sógornőm 50-es szülinapjára milyen meglepetéssel készüljünk? A többi lent:

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérem, a sógornőm 50 éves lesz idén és valamilyen meglepetést szeretnénk neki. Ők öten vannak testvérek és mindenkinek a kerek születésnapra ő készítette a forgatókönyvet (versek, énekek, meglepetések, stb.) Egy forgatókönyvet szeretnék készíteni, hogy hogyan is teljen az este. Könyvelő amúgy, valami jó ötlet kellene, hogy milyen személyre szóló vicces ajándék lehetne neki.

2014. jan. 24. 08:55
 1/1 edit1979 válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire ékszerpárti, de lehet esetleg valami jópofa életével kapcsolatos medálra összedobni. Illetve most nagy divat, hogy a testvérek összeállnak és újrafotózzák a gyerekkori fotójukat, majd egymás mellé teszik őket. Szerintem nagyon vicces és jópofa. Remélem segítettem. :-) Ja és boldog 50.-et a sógornődnek!

2014. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!