Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valaki valami ötlet, hogy mit...

Anda08 kérdése:

Valaki valami ötlet, hogy mit adjak ajándékba a barátnőmnek születésnapjára? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátbőm nagyon kreatív karakter. Gyöngyfűzőtanfolyamra jár és nagyon tehetséges. Szereti a rockzenét. Inkább valami kreatív dologra gondoltam, ami hasznára lehet, de nem jutottam semmire. Nagyon várom a válaszokat!

2014. márc. 17. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Elfelejtettem írni, hogy a barátnőm 14 éves lesz.
2014. márc. 17. 18:53
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Látogass el egy hobbi boltba. Ott találhatsz rengeteg ötletes dolgot, és ha tényleg szeret gyöngyöt fűzni, akkor vehetsz neki valamilyen különleges gyöngyöt (rengeteg féle színű, mintájú, méretű, alakú gyöngyök vannak). Vagy láttam már olyan készleteket is, hogy egy üveg képkeret, üvegfestékkel, mindenféle tartozékkal. Vagy ilyesmi! A hobbiboltok általában erre tényleg jók, rengeteg ötletet találhatsz bennük! ;)

2014. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az üvegfestékes tényleg jó ötlet! :)
2014. márc. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!