Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek páromna...

Szerintetek mit vegyek páromnak 30as születésnapjára, vmi emlékezeteset szeretnék?!

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 14:18
 1/8 anonim válasza:
Egy szép képet a falra.
2014. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nehéz beszerezni (lopni kell) de egy 30 km/h sebességkorlátozó táblát! Már csak a poén kedvéért is. Mondjuk ha nem eredetit akarsz, kis műanyag változatban biztos tudsz vásárolni/rendelni/készíttetni.


Ja, és a tortába egy 30 W-os égőt szúrj! :)

2014. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kis ládikába készítettem neki 30 db kupont.

összeszedtem a kedvenceit, és azért úgy írtam őket, hogy a végén szinte mindegyiknek az ágyban kössünk ki ;)

Volt benne:

Kedvenceiből kérhet háromfogásos ebédet

Sztriptíz

Éjszaka közepén kérhet bármilyen édességet

Pezsgős közös fürdőzés

Piknik a szoba közepén fehérneműben - a menü tejszínhabos eper

Megnézem vele bármelyik Star Wars részt, anélkül, hogy elaludnék rajta :)

Masszázs is volt benne


Szépen megcsináltam a kuponokat, mindegyikre kerestem képet, kinyomtattam, daraboltam.

2014. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

[link]

Azért jó, hogy csuklóból lopni küldöd a kérdezőt, gratulálok...

2014. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A 30-as tábla jó ötlet. Én 50-es táblát csencseltem fateromnak szülinapjára. Sikeres ajándék volt. :D
2014. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) jo ötletek :) azt mondta a legszebb ajándéka a fia születése lesz :) kb. a születésnapjára vagyok kiirva :) már csak pár nap,hét és itt lesz velünk a babocánk :) de azért szeretném még vmivel meglepni őt :)
2014. júl. 26. 05:30
 7/8 Tóth Károlyka válasza:
Harmincadik szülinapomon a barátnőm várt a barátnőjével az ágyban. Biztos lehetsz benne, hogy sosem felejtem el, és nagyon szép szülinap volt. És nem is kerül semmibe! :)
2014. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ez azért jobb élmény, mint a tábla. :D
2014. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!