Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért kellenek fehér vagy...

Miért kellenek fehér vagy piros pöttyök erre a sminkre?

Figyelt kérdés

Egy beöltözős szülinapra találtam ki, hogy képregény-szereplőnek festem ki magam, hasonlóan ezekhez:


[link]


Az lenne a kérdésem, hogy nem értem, miért kellenek rá fehér vagy piros pöttyök?? Köszönöm a segítséget!:)



2014. aug. 5. 11:45
 1/6 anonim válasza:

Mert ebben a stílusban vannak megrajzolva a képregények általában, ez a jellegzetessége


[link]


[link]


[link]


Amúgy az ötlet tök jó, hajrá!:)

2014. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Így már érthető:D Csak szerintem elég bénán néz ki így a smink, mert oké, hogy így rajzolták meg, de ott sok pici pont van, a sminkeken viszont nagy pöttyök.. szóval vagy elhanyagolom, vagy megpróbálok minél apróbb pontokat készíteni. :)
2014. aug. 5. 12:45
 3/6 Barbixo válasza:
100%
Ez pop-art. Az ötvenes években kialakult művészeti irányzat.
2014. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek hülyén jönne ki ha elhanyagolnám a pöttyöket? Kellenek oda..?
2014. aug. 5. 16:43
 5/6 Barbixo válasza:
Ha ebben a stílusban akarsz nyomulni, akkor kötelező! :D Hisz ez a pop art!
2014. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is kene, mert ha nem lennenek csak szimpla sminknek nezne ki. Es ha valaki rakerdez hogy miert vagy pottyos, megmondhatod, hogy pop art :D
2014. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!