Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apukám 40 éves lesz hamarosan....

Apukám 40 éves lesz hamarosan. Elváltak a szüleim így ritkán látom. Mit adjak neki születésnapjára? Egyedit szeretnék.

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnál neki tortát sütni? Vannak olyanok, amiket nem kel sütni sem, pl. babapiskótások, valamilyen krémmel, azt szépen fel tudod díszíteni. Szerintem nagyon tetszene neki.
2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy különleges képkeretbe magatokról egy fényképet.
2014. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Süss egy adag sütit, beleteszed egy szép ajándékdobozba. Vegyél egy szép képkeretet, tegyél bele egy képet, amin ti ketten vagytok vagy ha van testvéred, akkor amin hárman. Vehetsz neki kölnit is, ha tudod milyet szeret. Közösmprogramot is szervezhetsz, mozi, fagyizás, most fizess te:) italt is adhatsz neki, amit egy felnőtt rokonod vesz meg, de az szerintem személytelen. Ha van hobbija, pl sport vagy horgászat, akkor azzal kapcsolatosat.
2014. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vettem neki egy olyan ajandekot, amire nagyon reg vagyott, de csinaltattam egy polot is azzal a felirattal, hogy :Eljenek a negyvenesek! Abban alszik a mai napig! , pedig iden lett otven!:)))
2014. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, ötletesek :)
2014. aug. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!