Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukám 61. születé...

Mit vegyek anyukám 61. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Anyukám most novemberben ünnepli a 61. születésnapját. A kapcsolatunk soha nem volt igazán jó... 5 éve már, hogy elköltöztem otthonról (egyik napról a másikra). Azóta max. 10-12-szer találkoztunk. 150 km-re lakok tőle, nem is tervezem, hogy oda utazok, viszont szeretném meglepni a születésnapján valami olyan ajándékkal, amit akár csomagként el is tudnék küldeni futárral, vagy postán. Nem biztos, hogy megérdemelné, de csak az anyám, és vele ellentétben én szeretem őt.

Viszont ötletem nem sok van... Ebben kérném a segítségeteket!



2014. okt. 26. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne vegyél. Ha ő 61 éves, akkor jó esély van rá, hogy te családos vagy. Készíts egy fényképet magatokról, és kereteztesd be. Egy anyának (bármilyen csapnivaló is a viszonyotok) ez a legnagyobb ajándék.
2014. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még családos! :)

24 vagyok, 37 évesen szült... Lehet ezért is ilyen vacak a viszonyunk...

2014. okt. 27. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ezért. Sokan szülnek 40 körül.

Magadról fényképet, és ajándék csomagot. :)

2014. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!