Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apukám szülinapjára?

Mit vegyek apukám szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős lenne, mert holnap van apukám szülinapja, de eddig semmit sem tudtam kitalálni, hogy mit vegyek. Nem szeretnék kézzel készített ajndékot, mert a családunkban ez nem szokás.

De tényleg nagyon sürgős lenne! Kérlek Segítsetek!!!



2014. okt. 27. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyakkendő, "Apa" feliratú törülköző, ajándék kosár, csoki, ha elmúltál 18 akkor vehetnél valamilyen bort/pezsgőt, kulcstartó, "Boldog születésnapot!" kártya, ha szeret barkácsolni akkor valamilyen csavar készlet (én az Ikeában láttam olyat).

Megy a zöld kéz? :-)

2014. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 horbeni ***** válasza:

esetleg ha szereti a borokat, egy üveg bor

vagy könyvutalvány?

mi érdekli? Mivel szeret foglalkozni?

2014. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 horbeni ***** válasza:
gravírozott toll?
2014. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Nagyon szereti az önvédelmi eszközöket, a vaníliát, és még sorolhatnám, hogy miket, de most jutott eszembe, hogy lehet csinálok neki egy személyre szabott tortát (mondjuk tudom hogy fogyatékosnak néztek, hogy ez eddig nem jutott eszembe xD )

2014. okt. 28. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!