Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi bulira 14 éves...

Vycu kérdése:

Szülinapi bulira 14 éves fiúknak milyen játékot lehet kitalálni?

Figyelt kérdés
14 éves fiúnak szülinapi bulija lesz, de csak fiúk lesznek meghívva. Milyen elfoglaltságot lehetne nekik kitalálni, hogy ne unatkozzanak vagy "tomboljanak"? A lányoknak könnyebb, mert játékosabbak. De a fiúk szégyenlősebbek és nem szeretném ciki helyzetbe hozni őket. Tud valaki segíteni? Köszönöm!

2014. nov. 13. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

...ez nagyon jó kérdés :)! Ezen én is gondolkoztam már, hogy mi lesz, ha a fiam 15 éves lesz (januári), s szülinapozni szeretne. Én nézegettem ilyen "akciós" kuponokat, amivel el tudnának menni a "haverokkal" biliárdozni vagy szimulátort vezetni... némelyikhez jár (vagy lehet venni) üdítő és kaja is. Nem tudom, hogy ezzel segítettem-e, de én is kíváncsi lennék véleményekre.

2014. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, mennyire érett, az a fiú, akiről szó van, de én hasonló korú vagyok és biztosan nem szeretném, hogy a szüleim ott legyenek a bulimon. Ezt nem bántásból mondom, vagy ilyesmi, de szerintem egy 14 éves fiú nem "játékokat" szeretne már a szülinapjára. Én azt mondom, hogy nem kell törni magad, ha halál komolyan megszervezel valamit, az szinte biztos, hogy ciki lesz. Szerintem kérdezd meg a fiút, hogy ő milyen bulit szeretne, mert attól tartok, hogy nem egyeznek az elképzeléseitek
2014. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, a megadott honlapot már én is néztem, de nem olyan típusú a gyerkőc. És igazából nem is nagyon érett még, tavaly volt hasonló bulink, és nagyon tetszett nekik (elég vegyes korosztály volt a résztvevők között). Azért is próbálkozom még, amíg nem növi ki az érdeklődését a játékok iránt :) De valószínűleg most már igénybe kell venni a számítógépes technikákat is :) Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ!
2014. nov. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!