Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Adtok pár ötletet, kiindulási...

Seres Timon kérdése:

Adtok pár ötletet, kiindulási pontot, arra, hogy megtaláljam a tökéletes ajándékot egy lány számára?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Van egy lány, aki nekem nagyon fontos, csak nem tudom mit vegyek neki. A szülinapja még odébb van, ám nem jut eszembe semmi ötlet. Sokat gondolkoztam viszont nagyon jól jönne pár tipp, aminek egy lány nagy valószínűséggel örülne.

Sajnos sok pénzem sincs és most az ötletekből nagyon kifogytam :(

Előre is köszönöm mindent :)



2014. nov. 22. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert irhathal valami tampontot hogy milyen stilusu a lany, hogyan oltozik, miket szeret stb...
2014. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiskora óta lovagol és nagyon szereti az állazokaz, különösképp a lovakat és a kutyákat
2014. nov. 22. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
egy ékszernek szerintem mindenki örül, vagy plüssállat, könyv, kiskutya (?)
2014. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy képes albumot a lovakról, bár lehet, hogy az nem igazán olcsó.

Én már év közben kigondolom, hogy karácsonyra kinek mit fogok venni, és meg is veszem, elteszem. Most is már jó pár hónapja ott van a szekrényben két dvd, amit egy-egy barátnőmnek vettem. Tényleg, dvd-t is vehetnél. Biztos tudod, ki a kedvenc zeneszerzője, előadója. Lehet komolyzene is.

2014. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, még kicsit gondolkozok, viszont segítségetek miatt már sok az ötlet ^^
2014. nov. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!