Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kapjon anyukám 40. születé...

Mit kapjon anyukám 40. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnénk neki adni hogy mindíg emlékezzen arra hogy ezt kapta a 40. szülinapjára. Van valami ötletetek?

2014. nov. 25. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyan az 50. szülinapjára Anyunak, de a tesómmal együtt egy nagyon szép arany fülbevalót vettünk.
2014. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet nincs? Mert anyukám nem igazán hord ékszereket pedig van neki, de nem szokta felvenni. Valami más ötlet?
2014. nov. 25. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami szép antikolt ajándék! vagy esetleg egy szép fényképes ajándék! :) pl.: fényképes táblakép.. hasonlók
2014. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én olyasmi ajándékot vennék ami megkönnyíti az életét.

Nem szokott panaszkodni? Pl: "Annyira fáj a kezem a narancscsavarástól, pedig úgy meginnék minden reggel egy pohár narancslevet... ---> Elektromos narancscsavaró.


vagy: Úgy fájnak minden nap a talpaim a sok állástól és hidegről... ---> Hőszigetelős, formázott talpbetét.


Akármi.. én magamból kiindulva mindig azoknak az ajándékoknak örültem a legjobban amikre szükségem van, és nem csak a polcon porosodik mint pl egy "szeretlek" feliratú bögre :)


Ennek ellenére lehet, hogy ennek örül a legjobban, ezért is írtam, hogy én magamból indulok ki, meg az én ismerőseimnek is ilyen ajándékokat veszek és láttam, hogy tényleg nagyon örülnek neki. :)


Az ajándék persze legyen szépen becsomagolva, hozzá egy kis apróság, meg egy szép levél. Ennek mindig szoktak örülni.


Azt javaslom, hogy figyelj a gondjaira és az alapján keress neki valamit :)

2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!