Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek így vegyek a...

Szerintetek így vegyek a nővérem szülinapjára valamit?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves nővérem és december 15.-én lesz a 18. szülinapja.Nincs annyira jó kapcsolatom vele,mert mindig veszekedünk mindenen meg azért jobban szereti a barátnőjét nálam és ezt már a szemembe is megmondta.De azért mégis csak a 18. lesz szerintetek vegyek neki valamit?és ha igen akkor mit?? nincs sok pénzem se de valami apróságot csak kéne vennem.. 15/L

2014. nov. 30. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, köszöntsd fel.
2014. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
süss neki sütit!
2014. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szép gesztus lenne. A ti korotokban meg vannak civódások, de később még simán jó lehet a kapcsolatotok, főleg ha nem kezdtek most valami gyerekes játszadozásba meg haragszomrádra.

Azt, hogy mit, nem tudom, te ismered azért jobban. :) Valami olyan kis apróságot, ami kedves dolog, és el lehet rakni emlékül. Akár valami gyerekkori közös emlékből is kiindulhatsz vagy egyszerűen valami olyat vegyél, aminek tudod, hogy örülne.

2014. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A veszekedéses korszak elmúlik egyszer. Aztán majd jót nevettek rajta, hogy miért is csináltátok. Én elveszítettem az egyik testvéremet, és jólesik visszagondolni a régebbi dolgokra, még a civódásainkon is elmerengek. Örülj, hogy van testvéred, adj neki 18 puszit a születésnapján.
2014. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi aválaszokat..) holnap elmegyek egy ajámdékboltba és csináltataok neki valamit.:) meg sütök is.:) és utolső sajnálom.:( és ugy lesz.:)
2014. nov. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!