Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátomnak közeledik a születé...

Barátomnak közeledik a születésnapja és nemtudom, hogy mit kellene adnom neki, valami ferfis dologra gondoltam. Ötletek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

férfias...

borotvahab, BMW mind férfias dolgok :D

2015. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet , de én nem erre gondoltam...különlegeset akarok neki, ilyen hogy borotvahab, parfüm , sampon stb. nem
2015. jan. 4. 17:24
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

mégis mit vársz ennyi infóért?

hány éves? van hobbija? miket szeret?

2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
horgászfelszerelés :D
2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
sör
2015. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
30%

De egy BMW különleges lenne, nem? Ahogy az első válaszoló is írta. Azt akarta kifejezni, hogy a "férfias" elég tág dolog. A borotva hab is az, megy egy új autó is, de kettőnk közül csak te tudod, hogy melyiket teheted meg, illetve melyiket tartod neki valónak.


Szerintem az egyik legszebb ajándék egy férfinak valami szexuális különlegesség, pl popószex, vagy orál lenyeléssel.


Viszont a neveddel kicsit bajban vagyok, ez alapján akár fiú is lehetsz. Amennyiben fiú vagy úgy a fiú, nem homo barátodnak inkább mégse adj ilyen szexes dolgokat.

2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

6-os!


"Szerintem az egyik legszebb ajándék egy férfinak valami szexuális különlegesség, pl popószex, vagy orál lenyeléssel."


Nálad sekélyesebb pasit nem igazán tudok elképzelni.

2015. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nő vagyok !!és ezt a fiókot barátom csinálta,de én használom (a félreértések kedvéért !)



22. évét tölti be, egy nagyon romantikus,családcentrikus tipus, szeret össze-vissza szerelgetni, barkácsolgatni.

Én olyasmiben gondolkodok,hogy egy romantikus vacsora , vagy egy szexi fehérneműt , vagy olyan tárgyat, dolgot ami kettőnkről szól,

ilyesmi!!

2015. jan. 4. 17:42
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es! egyet értek veled!!



6-os! van barátnőd? ha igen tőle ezt kérted születésnapodra ? Nem mindenki olyan, mint te!!!

2015. jan. 4. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Süss egy szülinapi tortát.+vegyél neki 1 bőr pénztárcát pl.

Ha a srác 22 éves,még biztosan nincsenek mögöttetek évtizedekben eltöltött évek,hogy lány létedre elhalmozd komoly ajándékokkal.

2015. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!