Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lepjem meg a húgomat a...

Mivel lepjem meg a húgomat a 25. szülinapján?

Figyelt kérdés
Sajnos személyesen nem tudunk találkozni, úgyhogy csomagot szeretnék küldeni neki. Ötleteket szeretnék kérni, mi legyen a csomagban?

2015. jan. 9. 22:14
 1/3 anonim válasza:

Édesség mindenféleképpen, akár egy üveg jobb minőségű ital, és valami gravírozott dolog (pl. egy napló), amin szerepel, hogy 25. születésnapjára.

Nekem is most lesz (én férfi vagyok), és én például egy 25 éves whiskey-vel lepem meg magam.

2015. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem küldj neki egy fotóalbumot a képeitekkel kiskorotoktól elkezdve mostanáig. Ajánlom a CEWE fotókönyvet, te magad szerkeszted meg az oldalakat, a képek méretét, stílusát stb. és kiküldik postán, olyan szinte mint egy kis könyv.
2015. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 25 éves 2 hét múlva, és szerintem egy egész fotóalbumot csináltatni felesleges, csak porfogónak jó. Tinik között még elmegy, de felnőtt embernek már inkább valami praktikusabb dolgot érdemes adni. Én pl. kozmetikumoknak örülnék, leginkább alapozónak, ajakbalzsamnak vagy arckrémnek, mert ezek fogyóeszközök, mindig szükség van rájuk. Vagy ha nincs határidőnaplója/naptára, akkor vegyél vagy saját fotókból csináltass neki, ez személyes is, meg praktikus is.
2015. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!