Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb születésnapi buli....

A legjobb születésnapi buli. Hogy képzelnéd el?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek lesz nyáron a 18. születésnapja és egy zseniális születésnapot szeretnék neki csinálni. Már több mint 10 éve barátnők vagyunk, szóval már majdnem mindent megcsináltunk egymásnak amit csak lehet. Ezért ötleteket szeretnék kérni,hogy nektek milyen meglepetésbuli tetszene vagy melyik volt életed legjobb születésnapja. :) Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 11. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel ez a felnőtté válás időpontja PAPÍRON!

Ezért egy csomó olyan játékos tesztet csináltatnék vele amolyan vetélkedő szinten, ami bizonyítja, hogy készen áll erre. Csukot szemmel addig iszik, amíg ki nem találja, mi raktatok a poharába... Suliban a pasik fenekéről készül fotóról mondja meg, hogy melyik kinek a hátsója. Óvszer húzás banánra szájjal. Kérjen el egy alsónadrágot egy kocsmában egy pasitól. Stb, stb, stb

[link]


Csupa, picit megalázó, de életben elképzelhető események :)

2015. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
(és semmi fotózás! ami a bulin volt, ott is maradjon!)
2015. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó!! Köszönöm! :D
2015. jan. 11. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Hát én kihagynám azokat amit az első írt, mert ha nem olyan a barátnőd amilyen akkor neki kínos lesz idegenekhez odamenni, hogy elkérje az alsógatyájukat. Lehet ez egy amerikai pite filmben elmegy de nem a valóságban. Én eléggé vagány, életvidám nő vagyok, de még engem sem tudnák rávenni, hogy alsógatyákat kunyeráljak mert éppen szülinapom van, vagy seggeket bámuljak, hogy kié..

Én inkább terveznék neki egy nagy partit. Meghívnék mindenkit akiket a barátnőd szeret, kedvel. Legyen az óvodai barát vagy a kedvenc tanárnője. Egy étterembe tartanám.Mondjuk a kedvenc éttermében. A barátnődnek csak annyit kéne mondani, hogy kísérjen el mert rendeltél kaját, és érte kéne menni. Majd jöhet a "meglepetés!"

Zene, kaja, tánc..

Tudom ez is egy amerikai film jelenet egy része is lehetne, de ilyenkor az ember mégiscsak azt érzi, hogy nincs egyedül..Vannak akik szeretik..

2015. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Borosta2 ***** válasza:
10%
Konkrétan mint a Másnaposok című filmben ki vegasba azt nyomni keményen és semmire se emlékezni!
2015. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

"Csukot szemmel addig iszik, amíg ki nem találja, mi raktatok a poharába"


Igazán emlékezetes szülinap lesz, ha a detoxba fog kikötni :D

2015. jan. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4: Látszik, hogy valaki szolidan, valaki teli torokból tolja :)

Ám a felnőttkor lényege az is, hogy tudj nemet mondani arra, amit már nem tennél meg.


Az ötletbörzék lényege, hogy minden hülye ötletet szívesen várunk és a végén szelektálunk, de az egyik ötlet adhat egy másik ötletet is.


Aztán persze az ötletek, amit mondtam, kicsit leánybúcsúztatósak voltak.... mert nekem az már jóval közelebbi élmény, mint a 18 :)

2015. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem hinném, hogy attól lesz emlékezetes egy szülinap, hogy egy szórakozóhelyen piáltok.


Inkább valami "normális" bátorság próba legyen. Nyáron lesz, így sok a lehetőség. Pl. egy kalandparkon végig menni, vagy egy kötélugrás, vagy vadvízi evezés, bobozás. Nem írtad, milyen költségben lehet gondolkodni. Vagy ha mindenképpen piálni akartok, akkor Prágai kirándulás, sörözéssel egybekötve.


Nekem a barátnőim, ugyan nem a 18., hanem a 22. szülinapomra vitorlázást szerveztek :)

2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom még a rengeteg "kiszabadulós" játékok egyikét. Pl: [link]

De sok másik is van :)

2015. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenki magából indul ki.

Egy vakteszt lényege nem a részegség, hanem az izlelés. 8x 1-4 cent italtól nem fog részegen fetrengeni. Ad2 ez egy ötlet.


Ha már itt tartok, egy Prágai sörözés pont az is lehet, amit kritizálni próbálsz. De te is látod a kulturális és társadalmi értékét. A vakteszt is ilyen. 8 - 10 italból amennyit nem talál el, annyi hibapont.


Több teszt eredménye megadja, mennyi pontot szerzett. Bizonyos pontszám elérésekor bünti feladattal szerezhet plusz pontokat.


De ez egy rendszer, sok feladattal, ami nagyon személyes is lehet.

Álszent duma, h 18hoz nem tartozik sem a szexualitás sem az alkohol. Én nem azt mondom, h csak ebből adjon,de a része.


További kritika jöhet, de csak ötletek mellett.


FYI YouTube -> how-to trow a bachelor.

2015. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!