Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak? Ma van a...

Mit csináljak? Ma van a barátom születésnapja, és ma sajnos nem találkozunk de én szeretnék valamit csinálni neki valami különöset amit vagy skype-on, vagy facebookon át tudok neki küldeni,

Figyelt kérdés
akár videó vagy bármi, távkapcsolatban élek, és nagyon szeretem, szereti a romantikát, vissza húzódó komoly, de egyben vicces ember. Nagyon szerelmes nagyon szeressük egymást, szóval mindenféleképpen valami jó ötletet adjatok .

2015. jan. 20. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erőltesd meg magad. Ha annyira szereted, a saját ötleted legyen.
2015. jan. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiraktam gyertyákból hogy "Boldog születésnapot xy" De hát érzem hogy ez még nem az igazi,van pár ötletem,vagyis mondjuk már szerkeztettem közös videót is,de már nem jut más az eszembe,ha itt lenne sütnék neki valami finomat,valami szives tortát,és valami szép idézettel vagy saját versel odaadnám,tennék rá gyertyát.. Annyi ötletem van ha itt lenne velem,de igy nehéz ://
2015. jan. 20. 03:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyálas az elképzelésed. A férfiak nem szeretik az ilyesmit. Csak kívánja neki Boldog születésnapot és annyi
2015. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ismernéd, lenne személyre szóló ötleted. Ha tényleg naggggyon szeretnéd, megerőltetnéd magad, nem ilyen sablonajándékokat kapna.
2015. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem küldetsz neki virágot?
2015. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, barátodé, sorry :D
2015. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Virágot postán keresztül? xDDD Igen a barátom (fiú) szereti a nyálas dolgokat,a nagyon nyálas dolgokat is!!!
2015. jan. 20. 14:14
 8/8 pihécske válasza:

Ha tudsz fotót szerkeszteni,akkor szerkessz meg egy képet magatokról!

Írj mellé egy verset,és ha tudsz,rajzolj neki :)

2015. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!