Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Facebookon hogyan szoktatok...

Facebookon hogyan szoktatok felköszönteni valakit?

Figyelt kérdés
Egy volt nagyon jó barátnőmről van szó, régen személyesen vagy sms-ben tettem, de elköltöztek külföldre. Nem is nagyon beszéltem vele azóta. Ha tudnám a telefonszámát még így is felköszönteném, hiába drágább, de így a facebook marad. Én nem igazán szoktam használni és most nem tudom eldönteni, hogy küldjek üzenetet privátban vagy írjak az üzenőfalra.... Ti hogyan szoktátok illetve hangulatjelek?
2015. márc. 1. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki közelebb áll hozzám,annak én inkább privátot írok, kicsit hosszabb szöveggel, nem csak annyit hogy boldog szülinapot.
2015. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is inkább üzenetben írnék neki mert az olyan személyesebb lenne (üzenőfalra tulajdonképpen mindenki ír, aki látja, hogy esemény van), de utoljára kb. egy éve találkoztam vele és azóta nem is beszéltünk. Hiába voltunk nagyon jóba, mikor hazajött már nem volt az igazi mert neki is lettek új barátai és nekem is mondjuk, illetve kicsit erőltetett volt a beszélgetés is (legalábbis én úgy éreztem)szóval nem volt az igazi. Mikor utoljára itthon volt például nem is találkoztunk mert nem ért rá állítólag...Én most is szeretem és nekem sokat jelent, de azért nem úgy mint régebben és szerintem hülyén venné ki magát és nem akarom kiröhögtetni magamat...Ő például fel sem szokott már köszönteni, de én szeretném mert úgy gondolom, hogy ez alap dolog lenne, hiába nem vagyunk már jó barátnők.
2015. márc. 1. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hagy azt a lángot ki aludni! Csak benned pislákol! Hallgass rámmmm! Mindketten eltávolodtatok, Te nem tudsz ++nyugodni...
2015. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj privát üzit. Szerintem örülni fog neki.
2015. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eltávolodtatok, és ő még arra sem vette a fáradtságot, hogy egy rövid felköszöntést írjon, akkor te törd magad feleslegesen Elég ha az üzenőfalára vagy akár privatban csak annyit írsz, hogy " Boldog születés /névnapot kívánok"
2015. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!