Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékokat érdemes...

Milyen ajándékokat érdemes venni 1 és 5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 14:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ezt milyen értelemben kérdezed? Nyílván játéknak örülnének. Egy évesnek valami készségfejlesztő kirakó, vagy olyan formafelismerős játék, 5 évesnek meg baba/autó. Nincs ezen mit vívódni, be kell menni egy játékboltba és rá van írva a csomagolásra, hogy hány évesnek való
2015. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra és milyen értékben?
2015. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szülőket, hogy biztos jó dolgot vegyél. Lehet, hogy még azzal játszanak, amit érdekesnek találnak, nem azzal, amit azért kapnak, mert kislányok.
2015. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szülinapra venném nekik. Szülőkkel nem beszélnék erről. Rég beszéltünk,meg amugy is meglepetés lenne. Igen tudom,hogy pl. játékot csak nem tudom mit,milyet.
2015. márc. 11. 14:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Nővérem kislányainak venném. Pár éve vettem egy 3 kerekű bicót a kislánynak,de nővérem eladta,láttam a vaterán :-/ Gondoltam megint megprobalok közeledni,mert hát elég rossz a viszonyunk. Hülyeséget csinálok,ugye?
2015. márc. 11. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézegesd a fb-on a képeiket, hátha ott látszik, mivel játszanak, esetleg mit olvasnak.


A bicó miatt ne haragudj rá, az én fiam is kapott, de mire tudta volna hajtani, kinőtte.



Amúgy miért rossz a viszony köztetek? Lehet nem vmi drága ajándékkal kéne nyitni, de lehet az apróság is szúrná a szemét.

2015. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lemondani a gyerekekről-még ha "csak" unokahugik, sosem hülyeség.
2015. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hát, az nagyon nagy szemétség volt, hogy eladta!!! én bizony feladnám, könnyen feladós vagyok. Gyerek ide, vagy oda, ha az anyjuk nem akar veled jó kapcsolatot ápolni, akkor akármit csinálsz is, a gyerekek nem lesznek ragaszkodóak, mert nem arra nevelei őket az anyjuk.
2015. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 évesnek tudok ajánlani pár dolgot: Lego Friends, Gelarti, Jégvarázs barbie..
2015. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

LEGO-t! Nem tűnik elsőre olcsónak, de az lesz, amint rájössz, hogy szinte törhetetlen és nagyszerűen összeépíthető és kombinálható más LEGO játékokkal. Fejleszti a képzelőerőt is.


3 gyermekem van és már a nagyobbik lány is 12 éves, még mindig szívesen játszik vele a testvéreivel. A kisfiam például nem egyszer erőből a konyha kövéhez vágta/leejtette a LEGO DUPLO játékbuszt, és SEMMI baja sincs! Annyira szeretik, hogy születésnapjukra és karácsonyra is sokszor emellett döntenek, így egy óvodára elég LEGO-nk gyűlt már össze az évek alatt.


Persze akadnak más játékok is, amelyek éppen megtetszenek és "meg kell vennünk". Lányoknak a Barbie/Steffi féle babák, fiúknak valami autós/repülős kütyü. Egy "Matchbox" sokáig bírja, de a babák hamar elhasználódnak, kiesik a kezük és a lábuk, viszont rengeteg kiegészítő van hozzájuk és ezt megint nagyon bírják.

2015. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!