Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek testvérem 26....

Mit vegyek testvérem 26. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hét végen lesz testvérem 26. születésnapja, és fogalmam sincs milyen ajándékot vegyek/csináljak neki. Van menyasszonya, régésznek tanult, már dolgozik, szinte egy nagy gyerek. Én 16 éves vagyok, és mivel még nincs saját keresetem, nem tudnék drága ajándékot adni. Kérlek adjatok tippeket!

2015. ápr. 2. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Valami régiséget, pl. régi ezüstpénz érme.
2015. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kevés pénzből gazdálkodsz akkor egy UO toll is szuper ajándék. Ez olyan toll amivel nagyon könnyű írni, nem terheli a kéz izmait. Ha jegyzeteket szeretne készíteni kézzel biztos hogy ehhez nyúlna elsőként.

Vagy valamit régiségboltból.

VAgy süthetsz egy finom, szépséges tortát neki. A tetejére kinyomtathatsz egy régi gyerekkori fényképet róla, és lelamináltathatod. A tortával így nem kell megenni a képet, és elteheti emlékbe. A legviccesebb egy kiskori homokozós fotója lenne. Vagy a kép egyik oldalán a kiskori homokozós a kép másik oldalán egy ásatáson készült felnőttkori fotó róla. Vagy egy közös gyerekkori fényképetek. Később kedves emlékként őrizné.

2015. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!