Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukám 50-edik...

Mit vegyek anyukám 50-edik születésnapjára?

Figyelt kérdés
A családdal már kitaláltunk egy bulit, meg egy nagy fotóalbumot, de én is szeretnék neki adni valamit. Arra gobdoltam, talán elég egy szép virágcsokor, de nem biztos, hogy éppen aznap el tudok menni érte. Rendelésben nagyon nem vagyok otthon. Kézműveskedés talán szóba jöhet. Nem tudod semmi olyan dolgot, amit nagyon szeretne megkapni. Kérlek mondjatok néhány ötletet! Ez azért mégiscsak egy kerek évszám, valami különleges kéne.

2015. ápr. 4. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, egy virágcsokor 50.születésnapra szerintem kevés. Mi érdekli anyukádat? Szeret varrni, hímezni vagy a történelem, a földrajz, az utazások vagy szereti a verseket? Olyan témájú könyvet próbálj keresni neki a könyvesboltban,ami érdekli. Magyarországi kastélyok például, az szép, élvezetes, ha az ember nem is tud eljutni mindegyiket megnézni, legalább fényképen láthatja. Ha szeret olvasni, akkor valami olvasnivalót, vagy valamilyen folyóiratra egyéves előfizetést.
2015. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy egy színházjegyet. Nem tudom hányan vagytok, és mind elmennétek.
2015. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!