Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tehetnék, ha én nem...

Mit tehetnék, ha én nem akarok semmi összejövetelt születésnapomra, de anyámék akarnak szervezni valami kertipartit vagy hasonlót?

Figyelt kérdés
18. születésnapomra lenne, de én nem érzem jól magam az olyan nagyobb ünnepekkor se, mint a karácsony, amikor összejön a család. Na most meg pláne nem érezném jól magam, mert itt még én lennék a középpontban is, amit megint csak utálok. Már azt tervezem, hogy inkább lebetegedek, vagy nem tudom, mert azt mégse mondhatom, hogy kösz inkább nem...
2015. ápr. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, ha körülugrálnak. Szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy a te születésnapod, te szeretnéd eldönteni, milyen legyen. Mondd el, neked hogy felelne meg :)
2015. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már elkezdte szervezni, ugyan ez volt általános iskolás ballagásomnál, akkor meg is mondtam, hogy én nem szívesen vennék részt rajta, aztán akkor is összevesztünk...
2015. ápr. 28. 16:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Aztán még nekem volt bűntudatom. Most is úgy csinálta, hogy pár napja szólt, hogy két hét múlva szombatra ne tervezzek semmit, mert akkor tartjuk a szülinapomat...
2015. ápr. 28. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy későn szólt és már van terved máshol, mással. :'D Aztán menj el sétálni valahova, vagy ülj be egy moziba filmet nézni aznap. :D

Boldog szülinapot!

2015. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.Szülinapot szülinapon tartunk, semikor máskor.Nem tesszük át szombatra, vagy akármikorra.Azért szüliNAP.Nem pedig szülinap előtti-utáni szombat.

2.A szülinap nem sajátítható ki a született által.Akitől született, annak joga van beleszólni.

De szerintem csak a születésben alkotó részt vállalók részvételébe.Ami gyerek-anya-apa, slussz.

2015. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 komandante válasza:
Igyálmeg 2 pohár bort, és szebben fogod látni a családi összejöveteleket!
2015. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!