Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 11 éves vagyok fiú. Szerintete...

11 éves vagyok fiú. Szerintetek mivel lepjem meg anyukámat szülinapján? 😃😃😃😃😃

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 16:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez nehéz így, miket szeret, mi a hobbija? És tudsz neki venni, vagy kézzel szeretnél készíteni valamit?
2015. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akár egy rajzzal is, csak mondd meg mellé, mennyire szereted és hálás vagy az ő szeretetéért, meg amit kapsz tőle a mindennapokban!
2015. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ez nagyon aranyos.:) Szerintem adhatnal neki viragot, irhatnal neki valamit, rajzolhatnal, biztos mindennek orulne.
2015. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is nagyon aranyos. :) Esetleg megpróbálhatnál neki írni egy rövidke kis verset vagy rajzolni valamit vagy megtanulni és elénekeni neki egy éneket. :)
2015. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem azzal, hogy megtanulod a helyesírást.
2015. jún. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

rajzolj neki , szedj viragot ,ha esetleg valaki tud neked segiteni akkor csinaljatok neki reggelit .. mondd el neki ,hogy szereted es fontos neked .. de mindenkepp valami olyat adj neki amit te csinaltal!:)

ezek lesznek a legjobb emlekei.. nem az amit a boltbol kap:)

a versek sem rosszak, probald meg!:)

2015. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél tortát.
2015. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó bizonyítvánnyal.

Én emellé még orgonát is loptam a szomszédtól(mivel pénzem nem volt) ... úgy hatvan évvel ezelőtt.

2015. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5. Harapok a nyelvi hiányosságokra, de ez itt most úgy érzem felesleges volt.


Kérdezőnek:

virág, virág és virág.

Mivel még nem keresel pénzt, vagy kérj másik rokonodtól anyukád tudta nélkül, vagy lopj, ahogy az egyik kommentelő írta... de ügyes légy! ;)

2015. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne lopjál,mert ha elkapnak,előzetes letartóztatás is lehet belőle,vagy gyámhatóságot rád küldhetik.Ilyen ez a mai törvénykezés! Bizsut lopott 2 tini,előzetes letartóztatásba került.Le tépsz egy virágot,50 000 Ft.,,jó esetben".
2015. jún. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!