Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Legjobb barátnőmnek mit...

Legjobb barátnőmnek mit ajándékozzak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Valami olyant szeretnék ami örökre megmarad neki és mindig emlékezni fog rám mégha nem is olyan régóta vagyunk legjobb barátnők,értitek.. Én egy pólóra gondoltam amin ketten rajta vagyunk.. de nemtudom :/ valami ötletek?

2015. jún. 11. 12:01
 1/3 anonim válasza:
Az is jó, de inkább trikó, mert meleg van. Vagy bögre. Én egyszer kaptam a barátomtól egy párnát amin rajta vagyunk. Kb két éve.. És nem használtam csak dísznek, de már nagyon lekopott a szemünk, a szánk. :D
2015. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csinálj egy kollázst a közös fotóitokból vagy vegyél neki best friends-es karkötőt /nyakláncot
2015. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem ismerem barátnődet de szerintem sokan nem szívesen hordanának utcán egy olyan felsőt, amit rajta van a fényképe :D Én inkább nem hoznám ezzel kellemetlen helyzetbe. Ha szereted az ilyesmit, jobb ötlet a bögre. De legjobb az lenne ha saját magad készítenél valamit. Például nyakláncot, karkötőt, valami hobbiboltban kapható cuccból készítenél üvegfestéssel vagy szalvétatechnikával egy egyedi ládikát, tálat, albumot vagy akármit. A gyöngyfűzés se rossz és hamar el tudsz készíteni mondjuk egy kulcstartóként használható állatfigurát vagy valami személyesebbet.
2015. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!