Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Az egyik barátomnak meglepetés...

Az egyik barátomnak meglepetés születésnapi kerti partyt tartunk, ahol sütögetünk is. A kertet úgy kell elképzelni, hogy nincs áram és sátorban aludnank. Szerintetek mit kell vinni egy ilyen bulira ( én családomé a hely)?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 19:12
 1/3 anonim válasza:
feltetlenul egy bogracsot es egy haromlabat
2015. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Quokka válasza:
Hálózsákot és annyi pokrócot, hogy a föld ne nyomja a hátatok vagy oldalatok attól függ hogyan alszatok :) kispárnát esetleg én szoktam, szúnyogriasztót, sebtapasz, zsebkés mindig jól jön, műanyag poharak, megfelelő mennyiségű élelmiszer és innivaló. Fontos, hogy legyen alkoholmentes is illetve a zseblámpák vagy lehet kapni a tescoban mostanában sátorhoz sok-sok kelléket ott vannak jó kis lámpák amik elemmel működnek. Megfelelő ruházat mert este azért hűvösebb van. Nagyjából szerintem ennyi :)
2015. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Neked semmit hiszen otthon vagy
2015. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!