Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyukám 59. születé...

Mit vegyek anyukám 59. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tortát már rendeltek, lesz virág is, de én nem tudom mit vegyek! kézügyességem nulla, így inkább az ajándékkészítést kihagyom. Nem túl nagy rá a keret sajnos, 3000Ft-nál nem tudok rá többet költeni. Nem sminkel, kozmetikumokat se nagyon szereti, parfümje van egy csomó, habár olyat amúgy se szeretnék, mert biztos nem találnám el az illatot. Ékszert nem hord, meg tartok tőle hogy nem tetszene neki. Kupon se a legjobb ötlet, nem nagyon szeretek wellnessre járni. én arra gondoltam hogy valamilyen ajándéktárgyat veszek neki bár láttam egy édes plüsst, bár tudom hogy már nem gyerek mégis eléldegél a szobájában egy pár :)

2015. júl. 9. 16:04
 1/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeret*
2015. júl. 9. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyukám 52 lesz, és ugyanazokkal a gondokkal küszködöm: kézügyességem nincs, anyagi keretem még annyira sem, de különben sem lenne nagyon mit venni neki, mert ugyanúgy sem ékszer, sem kozmetikumok.


Az este viszont bevillant egy ötlet, ami minden szempontból megfelel. 52 Köszönömöt írok neki, persze mindegyik mellé különböző dolgot: pl. köszönöm, hogy minden este kiskoromban megsimogatta a hasim, köszönöm, hogy volt türelme a gyerekkori szülinapok megtartására..s így tovább...Szerintem ezt minden anya értékeli, anyukám biztos. Ha kedvet kaptál hozzá, hajrá :) Semmibe nem kerül, ha szimplán csinálod, de lehet valami szép dobozba tenni, a többi már csak kreativitás :)


Isten éltesse anyukádat!

2015. júl. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és a jókívánságot az ő nevében is :D vettem neki 2 ajándéktárgyat. tegnap este olvastam a válaszodat, és nagyon jó ötletnek tűnik, amit írtál, csak sajnos egy baj van: nagyon csúnyán írok :/// jó, nem nagyon csúnyán, de nem valami szép. pedig lány vagyok :SS
2015. júl. 10. 19:13
 4/6 A kérdező kommentje:
és boldog szülinapot a te anyukádnak is :))
2015. júl. 10. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


De szerintem édesanyád nem azt fogja nézni, hogy milyen az írásod. Viszont ha van ajándék akkor oké, de ez nagyon személyre szabott lenne, és biztosan megmelengetné a szívét :)

2015. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fejes Barbara válasza:
Szia !!!! Én szerintem vegyél neki egy nagy tábla csokit ( milkát ) és az érzelmeid amit érzel íránta azt írd le és kösd rá masnival a szöveget a csokira !!!!!
2015. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!