Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tegnap ugy dontott a parom...

Tegnap ugy dontott a parom hogy szunetet tatrsunk, par napig hagyjuk egymast. Ma van a szulinapja meg is vettem mar az ajandekot, mit csinaljak? Irjak neki egy uzenetet hogy boldog szulinapot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 17:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
Az bőven belefér, ha facebook-on mindenki mindenkinek ír, te a párodnak miért ne írhatnál? A szünet nem némaságot jelent.
2015. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

A szünet az szerintem már szakitás csak szépen tálalva..

Irni nyugodtan irhatsz de ne zaklasd meg ilyenek.

Okkal kért szünetet. De én biztos nnem várnék rá ( bár nem is ez volt a kérdés :) )

22l

2015. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Miért kell rögtön ilyen undok stílusban közölni,hogy az véget jelent? Sokszor vannak olyan szituk amikor jól esik külön lenni picit. És igen nem ez volt a kérdés mégis oda írtad...
2015. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Persze írj neki.
2015. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Aztán várj egy kicsit. Ha szeret visszajön! Ha nem akkor egy köcsög! :)


(Előző vagyok! :D )

2015. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszi :) igy jo lesz? mit gondoltok? : Boldog szulinapot :-) semmi puszi...
2015. júl. 10. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 18:02

Szerintem nem volt undok aki azt írta, hogy a szünet a szakítás finomított változata. Mert igaza van. Szünetet csak azok erőltetik vagy mondjuk úgy, hogy kérik akiknek nincs meg a bátorságuk vagy nem akarnak jelenetet vagy nem akarják látni a bánatot a másik arcán és így nem merik kimondani, hogy köztük vége mindennek. Ha valaki szünetet kér az már nem szerelmes, egy kicsit terhes a kapcsolat neki, és nem tud mit kezdeni a partnerével. Ez nem mai dolog. Így volt 50 évvel , 30 évvel ezelőtt is. Szünet után ha újra is kezdik a kapcsolatot csak egy utolsó kapaszkodás egy olyan helyzetben ami az egyik félnek már rég nem okoz örömöt. Többnyire 1 max 2 békülés és szünet után végre elérik a végleges szakítást.


Csak megjegyzem: Le lehet tesztelni azt aki szünetet kért. 2-3 hétig nem szabad felvenni vele a kapcsolatot. Nem hívni, nem írni, és várni, hogy a másik félnek mennyire hiányzik. Nem kell jósnak lennem, hogy tudjam mi lesz a végeredménye.

De a kérdésedre a válasz.

Én nem köszönteném fel. Ha jön a nagy békülés akkor utólag kívánnék boldog szülinapot.

2015. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha a "párom" szünetet kér, arra az időre nem a párom.

Ugyanúgy kezelném, mint a többi, nem közeli ismerőst.

Nem közeli ismerősnek nem kell és nem is tudom szülinapját.

.

"...úgy döntött..."

Nem azt írod: átbeszélgetés utáni közös döntés.

Szönetet akar, netán azért, hogy ez idő alatt megtehessen olyat (születésnap!), amit közös életetek során nem tehetne.

("Szünet volt, nem voltunk együtt, nem kérheted számon!")

.

Nem elkeseríteni akarlak, de készülj fel, a pár napos szünet véglegesnek kezdete!

2015. júl. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Valoszinu no vagy. En nem. Voltak kapcsolataim, de sosem kertem szunetet egyiktol sem, es vica-verza. Ha egy kapcsolat unalmas, vagy tul sok a masiknak, vagy mindegy miert de nem mukodik, akkor tiszta viz a poharba, es ne tartsuk fel egymast. Azt felejtsd el, hogy most nem akarlak latni, de kicsit duhajkodom valahol nelkuled, aztan majd megint jovok am, majd varjal jo? Ne legyel idiota. Ha most nem allsz a sarkadra, ez kesobb csak sokkal de sokkal rosszabb lesz hidd el.
2015. júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

2es vagyok és nem értem miért lennék undok.

Szünetet az kér aki nem akar veled lenni.ennyi.

Házasságban meg gyereknevelésben sincs 1-2 nap esetleg 3-4 hét szünet? Addig mondod a gyereknek hogy "bocsi szünetelek etesd magad meg foglalkozz magaddal"?

Ez nem igy megy..

Nem undok vagyok hanem realista! :) sosem értettem az embereket akik ennyire kapaszkodnak valakibe akinek ök nem kellenek. Lehet ezzel mégjobban eltaszitják.

De akkor sem undokságbol irtam, egyáltalán nem b u n k o szándékkal :)

Kedves kérdezö van valami változás? :)

2015. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!