Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 16/l szülinapra ajándék ötletek?

16/l szülinapra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit furcsának tűnhet, hogy idegenektől kérek tanácsot amiatt, hogy a saját szülinapomra mit kérjek :D A helyzet az, hogy fogalmam sincs, de tényleg, az idő pedig sürget.

Amit fontos tudni rólam...

Szeretek:

- kávézni (Starbucks mindörökké :D)

- olvasni - sok könyvem van már, nincs is szükségem rá gyakorlatilag. Eddig mindig könyvet is kértem a szülinapomra és más eseményekre is, ezért most inkább másra gondoltam.

- zenét hallgatni - lemezeket nem szoktam venni, fülhallgatóm, mp3-m van már, telefonra nem szoktam zenéket tölteni.

- varrni - most van anyagom, és anyával már beszéltem, hogy egy táskát varrnánk együtt nekem, szóval ezt közösen fogjuk elkészíteni majd máskor. Jelenleg gobelin tecnikával foglalkozom még a táska mellett (patchwork).

- írni - könyveket írok, nagyrészt laptopba, és ez is van, úgyhogy maximum egy noteszre lenne szükségem, de másra igazán nem, ami ehhez köthető.


Igazából én még ruhára vagy ékszerre gondoltam (utóbbit nem tudom hogy hol lehetne szépet elfogadható áron kapni), de a ruha elég drága, és az is van elég - jó, most már mindenki forgathatja a szemét, hogy mindenem megvan, ami igaz is, és hálás is vagyok érte, tehát ne gondoljatok elégedetlennek vagy ilyesmi... azért írtam ki ezt a kérdést mert valamit mégiscsak kérnem kell mert a szüleim azt szeretnék megvenni, ami tetszik nekem.


A leírtak alapján, azaz érdeklődési körömnek megfelelően tudnátok esetleg ajánlani ajándékokat? Nem feltétlenül kell, hogy beletartozzon abba, amit felsoroltam, lehet valami ahhoz kapcsolódó is. Nagyon horribilis összegeket nem tudunk ajándékokra szánni, tehát ilyesmit, hogy elektromos gitár kérlek ne írjatok! Előre is köszönöm mindenkinek!

(A vessző hiányokért elnézést kérek.)



2015. júl. 19. 15:59
 1/6 anonim válasza:
én egy converse cipőt kérnék szülinapomra, az biztos, már nagyon régóta szeretnék, de sosem kapok :(
2015. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj egy BMW-t!
2015. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ájfón 6
2015. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha szerválsz nekem egy bmw-t 10 ezer alatt akkor jó, telefonom pedig van.

Converse cipő nekem nem annyira tetszik, szerintem egyszerű tornacipő. :)

kérlek, hogy írjatok RENDES ötleteket

2015. júl. 19. 16:48
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ha te úgy érzed, hogy jelenleg mindened megvan, akkor ne kérj semmit csak azért, merthogy most szülinapod van. Inkább majd ha egyszer szükséged lesz valamire akkor mondd a szüleidnek, hogy azt szeretnéd.. Vagy esetleg kérjél pénzt szülinapodra és akkor abból majd később tudsz valamit venni.
2015. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

EBay-en láttam ilyen nagyon szép órákat, amik karkötők is egyben:) Ha beírod a keresőbe (eBay-en), hogy bracelet watch, és a részletes kerőben kipipálod, hohy free international shipping, akkor csak olyan hoz fel találatnak, amit ingyen kiszállítanak. Én is kinéztem egy nagyon szépet 800 valamennyi Forintért :)

2015. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!