Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit vennétek apukátok 54....

Rebellious Dead Lady kérdése:

Ti mit vennétek apukátok 54. születésnapjára? Feltéve, hogy megakarjátok lepni őt.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami szépet apunak az 54. szülinapjára, mert megszeretném lepni, mivel most van elég zsebpénzem is. Most szombaton lesz. :)

Sajna nincs semmi ötletem, hogy mit vegyek neki, ezért vagyok kíváncsi a ti ötletetekre is!

Előre is köszönöm mindenkinek! :)



2015. júl. 21. 16:37
 1/10 anonim válasza:

Valami horgászathoz kapcsolódó dolgot, felszerelést, vagy utalványt. Szokott neki örülni, ez a kedvenc elfoglaltsága.


Ha nem ezeket, akkor a szokásos dolgok amiket használ: tusfürdő, dezodor, arcszesz, vagy autóápolási szerek. Karácsonyra autóstáskát adtam neki.

Emellett sütök neki csoki vagy oroszkrém tortát, ezeket szereti. Ha tortát nem sütök, akkor a kedvenc ételét készítem el.


Jó,hogy eszembe juttattad, mert három hét és itt van az ő 57. születésnapja is. :)


Apukád miket szeret?

2015. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Egy guminőt. Biztosan örülne neki. :)
2015. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%

Szia


Szerintem szép ajándék lehet, ha összeálítasz egy fotoalbumot. Vannak szép, bőrkötéses darabok is, amik szülinapi ajandekkent is megállják a helyüket :)

2015. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért apud érdeklődési köréről, hobbijáról írhatnál egy kicsit. Pl. Olvas-e, szeret-e színházba járni, érdekli-e valamilyen sport.... stb.
2015. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyasmit, ami érdekli. Az én édesapámat ismerve egy wellness utalványt vagy hétvégét (nagyon szívesen járnak el, főleg apukám szeret így kikapcsolódni), koncertbelépőt vagy egy jó koncert dvd-t, vagy egy könyvet a kedvenc írójától, ha adott ki mostanában valamit.
2015. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kellően sportos, és férfias az apu, én befizetném egy tandemugrásra, vitorlázó repülésre, vagy egy bungee jumpingra. Mindenesetre olyanra, amit fiatal korában nem volt alkalma kipróbálni.

Én legalábbis ilyesminek örülnék.

56F

2015. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igazatok van, tényleg kellett volna egy kis bemutatót tartanom róla.


Szeret focizni (régen kapus volt egy focicsapatban), utazni, úszni és bármit amit nyáron lehet csinálni.

A dezodorokat is nagyon szereti, csak azt azért nem szeretnék neki venni, mert 4 dezodort még fel sem bontott, annyi van neki. :D

Könyveket nem szokott olvasni, mivel a munkájában is van mit olvasnia. Úgyhogy könyvet sem vehetnék neki. Viszont 2 hét múlva megy nyugdíjba.

Nagyon szereti a süteményeket is, de boltokban nagyon drágák, sütni meg sajnos nem tudok. :(


Viszont nyári ruhája nincs sok... Van 3-4 felsője, meg 3 rövidnadrágja amiket sűrűn cserélget és anyunak sokat kell mosnia.

Vásárolni nem szeret magának, mert neki a gyermekei szükségletei sokkal fontosabbak, meg hát nem is állunk olyan túl jól anyagilag. :(

Esetleg szerintetek vegyek neki egy nadrágot?

Vagy valami mást?

Sajnos koncertra nem bírnám befizetni, meg különben is kisvárosban élünk, ahol alig vannak koncertok, ha van is, akkor meg nem az ő stílusának megfelelő... :P

Moziba sem jár. Inkább otthon horror filmeket fordít le magyarra (van egy torrent oldala, ahová töltögeti fel a filmeket).

Nagyjából ennyi. :)

2015. júl. 22. 12:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Süteményt sütni nem nehéz, kérd meg nagymamád vagy anyukád hogy mutassa meg, segítsen.


Esetleg focival foglalkozó újság + valamilyen felső vagy nadrág?

2015. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A fotóalbum jó ötlet, csak az a baj, hogy róla szinte egy kép sincs. :(

10 éve halt meg az anyukája rákban és vele együtt minden képe eltünt. Visszament nem is egyszer abban a házban keresni, ahol az anyukája élt, de az új lakó később elmondása szerint talált valamilyen képeket és azokat felgyújtotta. :(

Igaz van kameránk és sok fényképünk is azóta, csak az olyan, hogy át lett téve a számítógépre és utána anyuék felvették CD-re, a gépről pedig kitörölték. :(

2015. júl. 22. 12:16
 10/10 A kérdező kommentje:

Anyu nem tud süteményt sütni. A nagyi pedig nem is szokott. Tudom furcsa, de ez van. :P

Az újság és a felső jó ötlet, majd esetleg szétnézek az újságok között. :)

2015. júl. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!