Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a páromnak 20....

Mit vegyek a páromnak 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokszor ellőtték már ezt a kérdést, és mindet el is olvastam, de nem találtam olyasmit amit még ne adtam volna, vagy tetszene. 3 éve vagyunk együtt. Igazából semmi igénye nincsen mert amire szüksége van az meg van neki. Adtam már neki: tortát (saját készítésű), gravírozott gyújtót és nyakláncot, levelet, rajzot, képet, fotóalbumot, stb. Most vett egy országúti biciklit. A focit utálja, valamint a hobbijához is kapott már ajándékot. Mit tudnátok ajánlani?

2015. júl. 28. 17:25
 1/2 anonim válasza:

Nekem hirtelen ezek jutnak eszembe:

- Ruha

- Videójáték

- Süss neki valamilyen süteményt (nem feltétlenül tortát).

- Kisállat (pl tengerimalac, nyúl, hörcsög. Persze csak akkor, ha szereti az állatokat, tud róla gondoskodni és nem allergiás rájuk).

- Ha szeret sportolni, akkor valamilyen sporttal kapcsolatos dolog.

- Ha szereti az alkoholt, akkor valamilyen ital. Pl whisky

- Vidd el valahova, esetleg vacsorázni.

- Készíts neki egy romantikus vacsorát/ebédet, ha van rá lehetőség akkor vidd neki ágyba a reggelit.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam valamit segíteni. :D

2015. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg (ha teheted) Ipad mini :D
2015. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!