Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a szülinapi pénzemb...

Mit vegyek a szülinapi pénzemböl? (Bôvebben lent) 12/L

Figyelt kérdés

Nem szeretném idióta emberek hülyeségét olvasni! Nem arra vagyok kiváncsi hogy elkényeztetett hülyegyereknek meg mit tom én minek nevez engem! 24.000ft kaptam szülinapomra és nem tom hogy mire költsem. Szeretek (tudok is) rajzolni, gordeszkazni, szeretem a zenet de azt nagyon meg azokat a keveropultokat ahol zenet szoktak mixelni

Nagyabol szeretem az osszes telefonos es zenes (stb. Has.) cuccnokat. Van a 2 kedvenc ujsagom a bravo es a bravo girl. Azon is gondolkoztam h elore befizetem valamelyiket egy evre. Csak arra valaszoljatok h az en helyemben mit valasztanatok! A valaszokat elore is koszonom szepen! :))



2015. aug. 1. 17:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Az újságot szerintem ne, olyan valamit ami állandó és nem olyan hogy egyszer használod (elolvasod) és ennyi
2015. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszönöm szépen!
2015. aug. 1. 17:20
 3/13 anonim válasza:
Ha most még nem igazán tudod mire költsd el akkor szerintem inkább tedd félre és gyűjts. Ha pedig lesz valami amit nagyon szeretnél akkor megveszed.
2015. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Vegyél egy gitárt. Még nem késő, hogy megszeresd a normális zenét.
2015. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Attól ne félj, hogy elkényeztetett hülyegyereknek hívlak, mert egy szavam se lehet xD Májusban konfirmáltam, jött egy csomó rokon, innen egy kicsi-onnan egy kicsi, és máris felgyülemlett 220 ezer xdd


Ha szeretsz rajzolni hasznos lehet neked egy digitális rajztábla, vagy akár vehetsz többfajta eszközt és papírt. (A digitális rajztábla előnye, hogy nem fogy el, hátránya, hogy hogyha földhözvágod elromlik:D) Ahogy az előttem válaszoló is írta, egy gitár sem rossz ötlet (a válaszolónak: ne szóld le a zenei ízlését, amíg nem is tudod - honnan veszed, hogy nem zongora klasszikusokat hallgat? :'D)

Nagyon nagy örömet tud okozni, ha a kedvenc zenédet pl el tudod játszani a gitáron, ha nem is feltétlenül tanulsz meg úgy gitározni, csak begyakorolsz egy-egy számot, akkor is:) Ugyanígy vagyok én a szintetizátorommal (az máskérdés, hogy hamarosan normálisan is tanulni fogom).

2015. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Utolsó: mert a zongoraklasszikusok nem keverőpultokon szoktak születni.
2015. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NoSmokingWithoutMe válasza:

A 4-esnek nagyon igaza van:DD


Vegyél inkább könyveket.

2015. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Végy 24 dobozz kék bondot.
2015. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 GenitálisVisszavágó válasza:
100%
Idd el.
2015. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5ös megnézném h te 24ezerből milyen digitális rajztáblát vennél... :D

kérdező újságot valóban ne vegyél. ha NAGYON szeretsz rajzolni és jól is tudsz akkor rakd félre a pénzt és később vegyél egy JÓ? NORMÁLIS digitális rajztáblát. ember méretűt! :D

én am a helyedben megvenném a GTA 5-t :)

istenkirály játék.

2015. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!