Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hány szál rózsa néz még ki...

Hány szál rózsa néz még ki szépen egy csokorba kötve?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátom fogja tölteni lassan a 18. születésnapját és arra gondoltam, hogy meglepem a suliban egy csokor rózsával és egy levéllel (nem leszek itthon aznap). Először 18 szálat gondoltam, de félek, hogy nem nem nézne ki szépen, meg ugye haza is kéne cipelje, de azért azt szeretném, hogy emlékezetes legyen... Túlzás lenne a 18 szál?

2015. aug. 5. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem semmi hogy azért félsz mert nem fog szépen kinézni, meg a cipelés miatt, de a 8-10ezer forintos ár nem zavar. Egy szál 400-800ft körül van, meg ugye a csomagolás is ott van.Akkor biztos nagyon értékes barát lehet, vagy csak a szomszédból fogod lopni a rózsát.Egyébként meg 1 db is elég.
2015. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8-10 ezer forint? Már nem azért, de szerintem ez nem egy akkora összeg amit nem lehet kifizetni. De ha ennyiért nem néz ki jól, akkor adtam a szarnak egy pofont...
2015. aug. 5. 01:13
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
rózsát mindig páratlanba kötünk,nem illik párosat.Szóval vagy 17-vagy 19
2015. aug. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
8-10 ezer sok családnak majdnem egy heti kaja. Ennyi rózsát egy szülinapra nem adnék senkinek.
2015. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Jól van kedves 61%-os azért mert ti csórók vagytok attól még a kérdező nem az.

Szerintem kérd ki a virágos véleményét erről.Szvsz 18 szál jól néz ki ha van mellette egyéb díszítés.

2015. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Barátnőm 18. születésnapjára 18 szál rózsát kapott és baromi jól néz ki.

Mondjuk bármennyi virág jól néz ki. Egyik barátnőm kapott egy 100 szálas csokrot is az durva volt, nagyon irigyeltem. Amúgy remélem én vagyok a kedves barátod, mert nekem is mindjárt születésnapom :D

2015. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy olvastam hogy 10 szál felett mindegy hogy páros vagy páratlan, alatta illik páratlant köttetni.


Igen, tudom hogy soknak tűnik, és nem, nem dőzsölök a pénzben, de egyszer 18 az ember, és egyszer én is ki bírom fizetni.


Kedves 6. kicsi a világ, bármi lehet :D Mikor töltöd? :)

2015. aug. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!