Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi a véleményetek? Melyiket...

Mi a véleményetek? Melyiket adjam a legjobb barátomnak? 16/L

Figyelt kérdés

Nos...tudom, hogy mit szeret, mit kedvel, ismerem, mint a rossz pénzt, ajándékötletem is van, de mivel a művészágak felé hajlik a kezem, és szegény vagyok, ezért nem tudom pontosan, hogy melyik ötletet adjam neki.


Festettem valamit, ami mások szemszögéből nem attraktív, viszont ő szereti az absztrakt, különleges dolgokat, főleg, amiket én alkotok.


A másik lehetőség a kupon. Kézzel díszített, színes kuponokat szeretnék neki adni, amit természetesen jómagam kreálok.

Pl: Elmegyek veled konditerembe, lehet egy kívánságod, írok a legjobb tulajdonságaidról egy listát stb.


Melyik lenne jobb ötlet? Sajnos mindkettőt nem szeretném odaadni neki, mivel az túl sok lenne.


Írnék még egy verset.(Persze ez nem lenne meglepetés, hiszen írtam már neki.)



Esetleg ha megtekintenétek a festményt és elmondanátok a véleményeteket, hogy ti örülnétek-e ennek, pozitívan voksolnék rátok és persze mindenki másra is.


[link]


[link]



2015. aug. 5. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
16 éves lesz*
2015. aug. 5. 20:13
 2/5 anonim válasza:
A kuponokat aranyosabbnak tartom, de ő a barátod, mindkettőnek örülne, bármelyiket is kapja. :) 16/L
2015. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nyuszika01 válasza:
a kupon nagyon aranyos dolog, erre én még nem is gondoltam :)
2015. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A kupon tényleg nagyon édes :D
2015. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Mindenkinek ment a zöld!


Akkor maradok a kuponnál. :)

2015. aug. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!