Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagynénémnek 60. születésnapjá...

Nagynénémnek 60. születésnapjára állítok össze képekből vetítést, és kellene alá, mellé zene illetve idézetek, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 12:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon köszönöm:)
2015. szept. 14. 12:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az ő kedvenc előadóitól válogatnék.
2015. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Amikor ő fiatal volt, a következő énekesek voltak a menők:


Koncz Zsuzsa, Kovács Kati, Zalatnay, Harangozó Teri, Mary Zsuzsi, Mátrai Zsuzsa

Koós János, Korda György, Zorán, Illésék, Zárai-Vámosi kettős, Szécsi Pál, Aradszky,


Elvileg még szóba jöhet, mint kedvenc, az egy korosztállyal előbbiek közül a nagyok:

Karádi Katalin, Hollós Ilona, Kovács Erzsi, Sárdi János,

2015. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De jó! :) Isten éltesse sokáig! Szerintem Ludovico Einaudi Nuvole bianche című alkotása tökéletes lenne. :)
2015. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebbe a korosztályba tartozom (nekem még van egy éven a 60-ig). A felsorolt elöadók tényleg akkor voltak felkapottak, de igencsak egyéntöl függö, hoyg ezek közül ki tetszik neki és kitöl megy a falra. (Nekem pl a Vámosi-Zárai, Szécsi, Aradszky, Koós olyan, hogy ha meghallom/meghallottam öket, akkor a lehetö legggyorsabban megpróbáltam elmenekülni, viszont soakaknak ez volt a kedven irányzata.


A lényeg, hogy egyrészt a nagynénéd milket szeret, másrészt meg mi illik a képek hanguulatához

2015. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ!:)
2015. szept. 14. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Zorán azért még ma is elég menő:)
2015. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2015. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amikor a nagymamámnak (aki akkor kb 60 volt) csináltam vetítést, én a Beatles-Let it be-t választottam.
2015. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!