Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Negyvenedik születésnapra...

Negyvenedik születésnapra szeretnék valami ajándékot venni az apámnak nem tul sok pénzért maxumum 30eu (9000ft) szerintetek mi olyan ajándék amit egy kerek születésnapra illik venni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 13:45
 1/4 Duenna ***** válasza:
Talán a családtagjaidat kellene erről megkérdezni, idegenek ebbe nem tudnak megfelelő tanácsot adni!
2015. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Duenna ***** válasza:
0%
Érdekes: azt már tudod, hogy mennyi 30 eu-nak forintra átszámolt összege, csak azt nem tudod, mit vegyél a saját édesapádnak.
2015. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen képzeled tudom mivel nálunk euró van gondoltam a gyengébbek kedvéért ( mint te) leírom forintba is !

az ajándék téma pedig kényes dolog jó ötleteket vártam de ha te csak kötözködni tudsz akkor feleslegesen írtál mert nem sokat segítettél SŐT

Be lehet fejezni! ha értelmeset nem tudsz írni akkor inkább ne is irj mert hülye emberből van elég!

2015. szept. 19. 21:53
 4/4 anonim válasza:
Igaz, hogy én 50. születésnapra vettem nagybátyámnak, de lényegtelen. Ő szereti a borokat, meg a furcsa üvegeket gyűjteni, és a városban nálunk (Komárom-Szlovákia) van egy ajándékbolt, ahol vannak ilyen különlegesebb dolgok (szivarok, csokik, szeszek), ott vettem neki 27 euróért egy fa talpba állított szőlő formájú üvegben bort, amihez volt két csiszolt pohár is. Remélem segített az ötletszerzésben :)
2015. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!