Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapra mit adnátok pasitok...

Szülinapra mit adnátok pasitoknak? Vagy ti fiúk minek örülnétek nagyon?

Figyelt kérdés
Hanyagoljuk az hülye válaszokat. Légyszí mellőzzétek a szexel vagy fehérneművel kapcsolatos öleteket,ezek alapból is megvannak. A sablonos ajándékokat is mellőzzük,mert már sokat kilőttem közülük különböző alkalmakkor. Szeretnék valami jót adni neki,aminek örülne de most tanácstalan vagyok. Köszi a válaszokat előre is!

2015. okt. 17. 21:08
 1/10 anonim válasza:
crazyshop.hu itt nez korul, hatha talalsz valamit vicceset. :)
2015. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
készíts neki egy tortát
2015. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam,de nem érzem elégnek. :( Köszi nektek. :)
2015. okt. 18. 02:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem ismered hogy minek örülne, nehéz tanácsolni valamit. Lehet kapni kispirosszivet. Bele kell híhezni hogy szeretlek. Tudom egy kicsit CIKI. De az ilyen kérdés is az.
2015. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerem és tudom mit adhatnék tehát van ötletem,de ahogy már ezelőtt is írtam nem érzem túl jónak vagy elégnek,gondoltam hátha adtok pár jó ötletet. És miért ciki,ha a legjobb ajándékot szeretném és ötletet gyűjtök?
2015. okt. 18. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó lenne tudni hány éves, van- e kocsija, hobbija, milyen zenét hallgat, meg hogy mennyit költenél rá és hol laktok (falu, város). A ffiak szeretik az autós cuccokat, tolatókamera, autósmagnó/autós DVD- lejátszó. Ha valami "szakadt rajta", mondjuk kabát, cipő (nem sértés, de előfordulhat :) ), akkor mondjuk azt; vagy akár koncert jegyet, már ha szereti az ilyet. A legjobb ajándékok persze a közös élmények (legalábbis számomra), nekem a legjobbak a vidámparkos, meg az állatkertes kiruccanások voltak. A lényeg, h felejthetetlen legyen.
2015. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20-as éveiben jár! Gondoltam olyasmi cuccokra,amit az elején írtál,de nem lenne túl személytelen? Sajnos közös élmény nem megoldható pedig az jobb lenne.
2015. okt. 21. 19:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi. :)
2015. okt. 21. 23:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak van ott valami halastó, ahová mehettek piknikezni ;) Amúgy szerintem a "személytelen ajándék" kategóriába a csoki, a virág, meg a pia tartozik. Ilyeneket azok kapnak, akiknek a párjának fogalmuk sincs. Az autóscucc, ruha, cipő (nem tudom melyikre gondoltál), pont olyan, amit használni fog, és nem csak a polcra dobja porosodni, vagy két perc alatt elfogyasztani. És még mutogathatja is a haverjainak ;)
2015. okt. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a tartalmas választ. Rengeteget segítettél. Nem bánnád,ha kérdeznék valamit privátban,érdekelne a véleményed?!
2015. okt. 22. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!