Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek ajándékba a főnököm...

Kicsinkó1991 kérdése:

Mit vegyek ajándékba a főnökömnek és feleségének az 50. születésnapjukra?

Figyelt kérdés
A főnököm novemberben tartja az 50. születésnapját egyszerre a feleségéével, tehát 2 vagy közös ajándék kellene. A helyzet az, hogy 2 darab ajándéküzlete van,az egyikben én dolgozom. Itt illetve a másikban van minden olyasmi amit általában az ember általa annyira nem ismert személyeknek vesz (pohárkészletek,érdekes sakk,bortarto,boros készlet,vicces feliratú pólók,bögrék,párnák,kulcstartók..stb.). Innentől kezdve minden ilyen irányultságú dolog gagyinak és snassznak tűnik :)Szívesen várom az egyéb ötleteket.
2015. okt. 27. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Főnöknek (ha csak ennyi kapcsolat) nem vesz az ember ajándékot, ha mégis akkor valami italt vagy bonbont.
2015. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24 éves nő vagyok, tehát igen, csak és kizárólag főnök :D Illetve azt elfelejtettem odaírni, hogy nem udavriassági alapon szeretnék csak úgy ajándékot venni, hanem a párommal együtt meg vagyunk hívva egy nagyobb dínom-dánom-ra ahol ketten tartják egyszerre a szülinapjukat :) oda egy ital vagy bonbon elég kevés lenne.
2015. okt. 28. 17:02
 3/3 anonim válasza:

Koncertjegy, színházjegy ötletes csomagolásban.


Egy csemegekosár: különleges ital, különleges pralinék, sajtok, lekvárok, pástétomok, csokoládék, sós-édes csemegék, dió, mogyoró, magvak, füstölt halak,sütemények, befőttek. Rengeteg különlegesség van ami drága és az ember nem vesz magának de ajándékként örül neki. Nem muszáj kosárba tenni lehet szép doboz, vagy érdekes edény, te is összeállíthatod, kidíszíted, kártyát hozzá.

2015. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!