Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kislányomnak a 10. születésnap...

Kislányomnak a 10. születésnapjára szeretnék valami igazán szép szöveget, idézetet, verset. Tudnátok ebben nekem segíteni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy jégvarázsos -vagy tudom is én,még milyenek vannak- képeslapot többre értékel.Azt hiszem,még ennyi időseknek is csinálnak,belefér a korba.Többre értékelné,mint egy idézetet vagy egy verset.
2015. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm épp egy szép lap hátuljára szeretnék Neki írni valamit. Azt gondolom Neked talán nincsen 10 éves kislányod?
2015. nov. 5. 12:23
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Talán itt is találsz.

Boldog szülinapot, egészséget a pöttömkének! : )

2015. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2015. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó a nagyapám költött egy kis versikét a tízéves szülinapomra, és a sorok első betűi kiadták a nevemet.
2015. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"A Kék madarat nem kell távoli országokban keresni. A Kék madár mindig velünk van, ha szeretjük egymást, és örülünk az élet legkisebb ajándékainak is. De mindig elrepül, ha bántjuk egymást, ha irigykedve figyeljük a mások örömét. Mert a Kék madár maga a boldogság, és kalitkája; az emberi szív."


Én ezt írtam a kisfiamnak! annak idején.

2015. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szép, bár egy 10 évesnek kell még 10 év mire egy ilyen versikét igazán fel tud fogni. :)
2015. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,de nincsen még gyerekem.Majd 5-6 év múlva szeretnék,ha eljutok egy olyan szintre,hogy tudjam etetni meg ruháztatni egyedül is,ha úgy alakul.Viszont nagyjából látom,hogy hova alakul az elkövetkező generáció és az is biztos,hogy a verseket egyre kevesebben értékelik,pláne még 10 éves korban vagy utána,amikor erősödik a csordaszellem.
2015. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak telik az idő,

s te egyre okosabb vagy,

szemedben ott ragyog az élet,

mindenhol nyomot hagy.

Lépteid mentén kivirágzik a táj,

érintésed nyomán

elmúlik minden ami fáj.

És csak telik az idő,

s te vagy a legfontosabb nekem,

ha rám nevetsz, ha átölelsz,

veled együtt dobban a szívem.

Kicsiny ujjaid nyomán, minden újraéled,

benned virágzik, fejlődik,

minden ami számomra az élet.

És csak telik az idő,

és még jobban féltelek,

és még a széltől is óvlak,

és még jobban szeretlek.

Végül ez lett a vers, és kislányom igenis tudta értékelni :)

2015. nov. 7. 08:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen , máskor is! :)
2015. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!