Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Segítség, szülinapra ez jó ötlet?

Segítség, szülinapra ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzetem kissé nehézkes.

A fiúval(21 éves lesz) nem vagyok együtt, de mondhatni járunk...csak nincs kimondva. Nem randizik mással, nem flörtöl mással, mindenrő beszámol, együtt megyünk mindenhova, együtt alszunk, mások előtt fogja a kezem, stb. csak van egy ok, ami elég nyomós, és emiatt nicns kimondva...

na a lényeg, hogy jövő hét kedden van a szülinapja, de elég nagy gondban vagyok.

Eddig 3 komoly kapcsolata volt, amik elég sokáig tartottak(egy 3 éves, egy 1 éves és egy 2 éves), és kb. minden ötletemet ellőtték...

Két dolog van, amit IMÁD. Az egyik egy filmbeli karakter, a másik pedig egy videójáték karakter. Valamint katona akar lenni. Először dögláncra gondoltam, de olyanja már van...

Ezekre gondoltam(valamelyik ezek közül):

-veszek neki egy döglánc karkötőt, és bele gravíroztatom a kedvenc filmkarakterét.

-csinálok neki egy párnát a kedvenc filmkarakterével

-egy pohárba gravíroztatom a kedvenc filmkarakterét

-póló, amire rányomtatom a kedvenc filmkarakterét

-süthető gyurmából kisütöm

-gyűrűbe gravíroztatom(imádja a gyűrűket, de mondjuk pasinak nem gáz?)

Igazából lehet gáz vagyok, de más nem jut eszembe.

Fegyverei, kései vannak, bicskája van, több dögláncos nyaklánca van, kedvenc filmfigurás nyaklánca is van, könyvei megvannak.


2015. nov. 9. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mind nagyon jóó! :) Én is ezekben gondolkoznék!! :) Hajrááá
2015. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a gyűrűt és a gyurmát hanyagolnám. A többi jó (én a karkötőt választanám).:)
2015. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!