Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol tartsam a szülinapom? :o

Inez010 kérdése:

Hol tartsam a szülinapom? :o

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és ez az utolsó évem az osztályommal és nagyon szeretném még megünnepelni velük így, hogy utoljára vagyunk egy osztály, de sajnos semmi ötletem. A lehetőségek körét igen csökkenti hogy januárban születtem és még felvételi is lesz ezért nem akarom a központi elé rakni inkább jan. vége febr. elejére. Olyan 10-13-an lennénk. Itthon azért nem lehet mert kicsi a lakásunk ennyi emberhez és nem is tudnék már olyan jó programot kitalálni.

2015. nov. 18. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Menjetek valami jobb pizzázóba, vagy hasonló, esetleg valami más hely amit sokan ismernek közületek, a lényeg hogy hangulatos és emlékezetes legyen és jól érezzétek magatokat, azért mégiscsak utolsó évetek így, együtt:)
2015. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy moziba, majd üljetek be egy pizzázóba/teázóba/kávézóba/cukrászdába...
2015. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Boling
2015. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!