Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Idézetek egy régi, jó barátnőm...

Idézetek egy régi, jó barátnőmnek születésnapjára? 13/L

Figyelt kérdés

Egy régi barátnőm, akivel még ovis koromban ismerkedtem meg, de kiköltöztek egy jópár éve külföldre. Most hazajönnek az ünnepek idejére és lesz egy meglepi szülinapi bulija. Meghívtak rá. Csinálok Neki egy kinyitható "üdvözlőkártya szerűséget", amibe régi fotókat ragasztgatok, matricákat...stb. Minden, ami közös emlék. Szeretnék írni bele egy idézetet is, de nem tudok választani a kismillió közül. Tudtok segíteni, ötleteket adni?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2015. dec. 22. 12:26
 1/3 KLaudia20010922 válasza:
Szia.:) Egy barát olyan, akár egy téli lámpás: minél régibb a barátság, annál erősebb a fény.............Barátok voltunk, tehát nem pajtások, nem komázó suhancok, nem bajtársak. Barátok voltunk, s nincs semmi az életben, ami kárpótolni tud egy barátságért...........A szeretet valamennyi válfaja közül csak a barátság által lettünk istenekhez vagy angyalokhoz hasonlókká. Sajnálom, ennyit találtam. De itt még van több 100: [link] :)
2015. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. dec. 22. 22:11
 3/3 anonim válasza:

A karjainkkal ölelünk, a srácokat megcsókoljuk, de a jó barátok azért vannak, hogy mikor a srác mást csókol, legyen aki megöleljen :)



Ha majd egyszer évek múltán, hajad fehér lesz, kezed reszkető,

kisunokáid közül a legkisebb egy könyvet vesz elő:

"Nézd nagymama egy könyvet találtam!"

S te felnyitod a kis könyv fedelét, s eszedbe jutnak a régi arcok,

Valaki, kit tán rég takar a sír..s kisunokáid félre összesúgnak:

"Nézzétek, a nagymama sír."

2015. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!