Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak apukámnak szülinapjára?

Mit adjak apukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 13:23
 1/10 anonim válasza:
35%
Te ismered az ízlését mi nem tudjuk mit/miket szeret!
2016. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lindt bonbon és jó minőségű bor. Nem személyes, de ezzel például apukámnál nem lehet mellélőni. Bár nem tudni mennyi idős vagy és mennyit szánnál rá.
2016. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. ezt a "választ" felesleges volt elküldened, mert ezzel nem lehet mit kezdeni. köszi puszi:)

2. köszönöm, nem is rossz ötlet:) most felvételizek, szóval nincs túl sok időm személyes ajándékora:( ..eddig mindig verset írtam neki, de most a többi feladatom mellet nem igazán jut időm rá

2016. jan. 15. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg borral sosem lehet mellélőni, illetve a zoknikkal :D az mindig kell az apukáknak
2016. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én apunak legutóbb leírtam egy verset papírra + vettem egy csokit és egy "Legjobb Apa" feliratú bögrét. Nem panaszkodott, bár anyu jobban meghatódott rajta. :D
2016. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%

Apa vagyok (mármint nem a Tied :) ),nekem pl teljesen elég, ha csak simán gondolnak rám a gyerekek. Legyen az egy rajz, egy üveg olcsó bor, bármi. Mondjuk jobban szeretem, ha saját maguk "alkotnak" valamit, pl rajzolnak.

Van kedvenc sütije, vagy kajája? Csináld meg neki, teríts meg neki, mire hazaér, és szolgáld fel, amit készítettél. :)

2016. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Honnan tudod, hogy nem az övé? :D Semmit nem írt magáról, még a nemét vagy a korát sem (nem tudjuk, hova felvételizik, az óvodába vagy az egyetemre), szóval akár még a te egyik gyereked is lehet. :D

2016. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igazad van :D
2016. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészt attól függ, hány éves a fater.
2016. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ezek nagy segítséget nyújtottak! most lesz 46
2016. jan. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!