Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hamarosan itt a születésnapom....

Hamarosan itt a születésnapom. Mit csináljunk ez alkalomból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan 13 éves leszek, és már kopogtat a szülinapom az ajtómon. ;)

A szüleimmel is el szeretnék menni valahova, és a barátnőimmel is lehet egy "bulim". A kérdés az, hogy hova menjünk, mit csináljunk?

ÉRTELMES válaszolkat várok, úgy gondolom, ne raboljuk egymás idejét ha nem muszáj. Oktató stílusú kommentekre sem vagyok kíváncsi, mint pl. Kicsik vagytok még hozzá, stb.



2016. febr. 1. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szüleiddel esetleg étterembe, színházba, kirándulni, egy hétvégére valami más városba.

Barátnőiddel moziba, állatkertbe, cukrászdába (Pl. a Sugar Shop nagyon jópofa, ha budapesti vagy)

2016. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én a 13 születésnapomkor elmentem a szüleimmel és a haverjaimmal paintballozni. Ez volt az egyik legemlékezetesebb szülinapom mind közül. De a 14en sárkány repülőzni voltunk, vagy ami még jó buli volt hogy ilyen szabadulós játékok voltak (ezalatt nem azt értem hogy kikötöztek egy fához és onnan kellet volna kiszabadulnom) . De bungee-jumping sem volt rossz. Nem tudom hogy te miket szeretsz de ezeket fiú lányok egyaránt élvezték.
2016. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!