Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 45 éves férfinek születésn...

Egy 45 éves férfinek születésnapi ajándéktippet tudna mondani valaki? Énekes, szóval minden ami zenével kapcsolatos szeret, de fogalmam sincs mit vegyek neki.

Figyelt kérdés

2 éve ismerem, nagyon sokat beszélek vele, de caak ritkán találkozunk.

Ja és én 16 éves vagyok (lány)..

Előre is köszönöm a segítséget!



2016. márc. 21. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Valami könyvet szerintem
2016. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen könyveket szeret. Megkérdezem? Esetleg tudnál olyat mondani ami szerinted tetszene neki?
2016. márc. 21. 19:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hajol egy kicsit a gyerekek felé? Nekem ez elég gyanús.
2016. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ez a lényeg most. Amúgy már ismerem egy ideje, és csak annyi hogy jól megértjük egymást!

Én annyit kérdeztem, hogy tudnátok e segíteni ajándék ötletekkel?

2016. márc. 21. 19:21
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg szerintem, vegyél neki egy regényt, amit te szeretsz, vagy jónak tartasz, és kész. Felnőtt férfi, mindene megvan, bármit veszel neki, értékelni fogja. Egy könyvet talán még el is olvas, nem dob ki a szemétbe, meg amiatt te sem fogsz később szégyenkezni, nem lesz ciki - ezért javasoltam.

Lehet valami klasszikus: Mester és Margarita, de lehet modernebb is, pl. Biff evangéliuma, vagy Galaxis útikalauz, csak gagyi ne legyen meg nyálas ne.

2016. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És a könyv mellé tudnátok még ajánlani valamit? Vagy esetleg helyette? Az a baj nem tudom, hogy szereti e a könyveket.

Annyi még: barátnője nincs, szeret enni, kertészkedni is szeret,szereti a humoros dolgokat...

Szokott masszázsra is járni, ezáltal masszázs ajándékutalványon is gondolkodtam, de hát azt azért nem szeretném mert szokott menni amúgy is.

2016. márc. 21. 19:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Mit érzel iránta? Őszintén!
2016. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Itt már tényleg senki nem hisz abban, hogy van fiú-lány barátság???

Miért hiszi mindeni azt hogy több van köztünk?

Ilyen hihetetlen, hogy csak jól megértjük egymást, és ezért sok mindent megbeszélünk?

2016. márc. 21. 19:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Hol van itt fiú? Te kislány vagy, ő középkorú férfi. Ez nem fiú-lány barátság.
2016. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Inkább ezt a beszélgetést ne itt folytassuk!
2016. márc. 21. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!