Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb barátnőm most lesz...

A legjobb barátnőm most lesz 18 éves mit vegyek/ készítsek neki?

Figyelt kérdés
Én tőle kis borítékokat kaptam különböző instrukciókkal, melyiket mikor nyithatom ki. Mindegyikben képekés kis levelek voltak és teljesen beletalált én nagyon örültem neki. Szeretném őt is valami hasonlóan kreatív dologgal meglepni. Szereti a macskákat, a rózsaszínt, az ékszereket és nagyon kreatív, szóval ilyen kézműves dolgok is szóba jönnek. Érdekli a divat és a lakberendezés is.

2016. máj. 18. 11:00
 1/1 anonim válasza:

Kozos kepeitek egy albumban,kozos nyaklanc(tudod ami 2db de ossze rakhatod oket bar ez nem kezmuves)

Vagy esetleg egy szebb uvegbe beleirhatod h mit szeretsz benne, kozos emlekeiteket. Ebbol ha tudsz 365 (ami eleg nehez de azert hatha sikerul) es minden napra van egy neki:) es az uveget kidiszoted szalaggal.

2016. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!