Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan vészeltetek át egy...

Hogyan vészeltetek át egy szörnyű saját születésnapot?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy kint dolgozom külföldön. A névnapom is kint töltöttem egyedül,most a szülinapom is. Délutánra készültem magamnak egy egyszemélyes partival,de a munkahelyem belerondított, ráadásul volt egy balhém a fönökömmel. Bizonyos időközönként hazajárok, de most úgy jöttki, hogy az egész májust itt töltöm, így beleesett a névnapom szülinapom is. Tiszta ideg vagyok,egyedüli örömöm eddíg az a néhány facebookos beszélgetés s köszöntés,tudom,h hogy hosszú még a nap, de már reggelre sok mindent terveztem, s a munkahelyem bekavart.

#SzörnyűSzületésnap
2016. máj. 20. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Az lehet a gond, hogy most ott ulsz, es nagyon sajnalod magadat. De kozben mindent meg is teszel, hogy a helyzet ne javuljon, gondolom a helyi kollegakkal nem allsz szoba mert minek, ha tudnak h. szulinapod van biztos kaptal volna valami sutit a bufebol vagy barhonnet. Ehelyett idejossz nyavogni, sajnaltatni magadat hogy milyen rossz egyedul. Ugyes...
2016. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan helyen dolgozom,h egy váltom van csak kedves válaszoló, illetve büfé sincs... Amíg tart a munka nem tudok a melóhelyről elmenni. Így igen, itt ülök, annyi,h néha felnézek ide. Várom az estét,h tudjak egyet "mulatni".
2016. máj. 20. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Munka után lepd meg magad valami ajándékkal, aztán kajálj valami jót, és igyál egy jó bort. :D Fel a fejjel. Holnap már hétvége :)
2016. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!