Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagymamának milyen könyveket...

Nagymamának milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mikor fiatalabb volt sokat olvasott. Vernét meg társait. Nem tudom, hogy most milyet vegyek, mert 1.5 hét múlva szülinapja lesz. Segítsetek légyszi! Előre is köszönööm!

2016. jún. 1. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Agatha Christie-t, Rejtő Jenőt vagy hasonlókat.
2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

MEnnyi idös a nagymama?


Mert én ugyan szintén nagymama vagyok, és gyerekkoromban olvastam Vernét, meg hasonlókat, de ma nem ez lenne, ami tetszik.


Nem mindegy, mi érdekli, mivel foglalkozik - a nagymamaság nem ad egységes érdeklödési kört.

2016. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pont azt akartam mondani, amit a Második válaszoló írt. Azzal, hogy "nagymama" nem mondtál el róla semmit, ami alapján segíteni tudnánk.


Nem "nagymamának" szokás ajándékot venni, hanem XY konkrét személynek, akit illik ismerned. Mi biztos nem fogjuk tudni megmondani, mit szeret egy "nagymama", mivel - mint ahogy mások sem - a nagymamák sem egyformák csak azért, mert ők történetesen nagyszülők.

2016. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az anyukám is nagymama - 52 éves, sportos, aktív, sokat olvas, szereti a krimit, történelmi regényt, életrajzi könyveket.


A nagymamám is nagymama, 80 éves, ő is olvas még, főleg régi klasszikusokat, "kötelező" olvasmány jellegűeket.


A párom nagymamája 70 éves, ő romantikus kortárs bestsellereket olvas.


Sokféle nagymama van, nem tudjuk, a tiédet mi érdekli. :) A "fiatalabb korában" az mikor volt? Mert ha 20 éve, akkor valószínűleg most is hasonló az ízlése, de ha kamaszkorában, akkor lehet hogy Verne már nem is tetszik neki. :)

2016. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en nagypapa vagyok, utoljára ezeket olvastam: Szakacs G. nagy rock n roll konyv, Carl Sagan: Kapcsolat, es titkos windows tippek profiknak
2016. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
64 éves lesz most. 5-6 éve ment nyugdíjba- légyszi ne kövezzetek meg, mert nem tudom pontosan-, egy öregotthonban dolgozott. Amikor éjszakás volt, sőt mikor ő itthon volt és papa nem, akkor is olvasott. Szereti az izgalmakat, de ilyen szörnyeket meg ilyesmiket nem. Vernétől a Rejtelmes szigetet nagyon szerette. Esetleg, ha ahhoz mondanátok hasonlókat, megköszönném :) Ha kell még mondjak valamit, légyszíves mondjátok :D
2016. jún. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!