Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a nővéremnek 20....

Mit vegyek a nővéremnek 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy ève, hogy nem lakik a csaladdal. Mikor lehet találkozunk. Nem szeretnèk sok pènzt költeni az ajándèkára inkább házilag akarom kèszíteni. Valami olyant amit mindig lát. Ötleteket várok es normális válaszokat!

2016. jún. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha mesélnél róla valamit, bármit... te ismered(?) legalább a hobbijáról, életritmusáról, kedvenc dolgairól írj valamit, anélkül látnoknak kellene lenni, hogy személyes, tényleg örömet okozó dolgot találjon ki valaki, ne valami tucat vackot, ami csak udvariasságból nincs kidobva.
2016. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Igy egy kicsit nehez hogy nem ismerjuk a novered. Es persze azt is jo volna tudni, hogy mi szamit neked sok penznek. Mit szolnal ahhoz ha elohivnal egy par kepet, (csaladi kepek, de az is eleg ha csak kettem vagytok rajta)

Es egy ilyenre ratenned:

[link]

[link]


Konyv? Szokott olvasni a novered? Ha igen milyet? Fantasy/krimi stb?


Amit ne:

Szerintem a bogreket hanyagold, hacsak nincs valami jo otleted lenne ezzel kapcsolatban.

En szemely szerint tusfurdot se nagyon adnek, habar nem hiszem hogy toled sertesnek venne.

2016. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pincerkent dolgozik, ritkán találkozunk ezert én is gondoltam ilyen fényképelőhívásra, de meg se legyen etceru és valami olyant amit barmikor lat vagy ki tud tenni valahova.1391.64 FT-ig legyen ha kell vásároljak is!
2016. jún. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!