Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a pasimnak szülinap...

Mit vegyek a pasimnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. A baratommal több mint egy éve vagyunk együtt és nem tudom mit vegyek neki. Már van közös képünk vettem már neki plüsst is, meg pólót is, alsónadrágot is. Pénteken lesz a szülinapja már gondoltam arra hogy meglepem egy héliumos lufival reggel ez már biztos de valamit még szeretnék neki adni.

Segítsetek!

Fiúk lányok mindenki!


2016. júl. 5. 19:56
 1/5 anonim válasza:
71%
Csinálj neki egy túlélő dobozt, nem kell hozzá sok minden. Fogj egy cipős dobozt és rakj bele édességet, zsepit, meg olyan dolgokat, amit szeret, csupa-csupa olyan aprósággal pakold tele amik egyszer jól jönnek majd. Vagy esetleg süss neki valamit, pl muffint. :)
2016. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Töltsetek el pár gyengéd órát a szobában. :3
2016. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

azta de fiatalaok vagytok, még gyerekek szinte :)

Ebben a korban a poén, humoros szülinap a legjobb

legyen héliumos lufi, nagy torta, estleg bohóc is stb

de komolyan, vagy menjetek el az állatkertbe, vagy strandra iylen jó időben... :)

24 L

2016. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szervezz közös programot arra a napra, strand vagy amit szerettek ès hajrá :)
2016. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovsa21 válasza:
Dildót.
2016. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!